Posljednja Vremena: Ilija U Jeruzalemu, Drugi Dio Od Michael D. O’Brien

recenzija pdf

"Posljednja vremena: Ilija u Jeruzalemu" je drugi deo romana autora Michaela D. O'Briena. Glavni junak, Ilija, sada je biskup koji je progonjen i tražen zbog lažne optužbe za ubojstvo. On se ponovo pokušava približiti osobi koja se uspinje na vrhunce svjetske moći i za koju se sumnja da bi mogla biti Antikrist.
Posljednja Vremena Ilija U Jeruzalemu, Drugi Dio Od Michael D. O’Brien

U prvom delu romana, otac Ilija se suočio s ovim čovekom po Papinom nalogu, sumnjajući da bi on mogao biti Antikrist. Papa mu je poverio tajni zadatak da mu se približi i pozove ga na obraćenje, ali svi njegovi pokušaji su na kraju bili uzaludni. U pratnji svog subrata, redovnika Henoka, Ilija krišom ulazi u Jeruzalem baš u trenutku kad i Predsednik stiže u grad kako bi započeo novu fazu svog uspona na vlast. Ilija se nada da će uspeti razotkriti ovog čoveka kao Antikrista i upozoriti čovečanstvo na nadolazeću duhovnu opasnost. Kako priča napreduje, različiti ljudi se sreću s ocem Ilijom i u tim susretima otkrivaju svoje najdublje tajne. Ilija nastavlja svoju misiju do samog kraja, čak i kada sve izgleda izgubljeno, a neočekivani i uzbudljivi vrhunac ove priče svedoči o istini da Bog sve okreće na dobro onima koji ga ljube.

Poštarina (Besplatna isporuka, porudžbina preko 3000din): Srbija 180din Crna Gora, Bosna i Hercegovina (8,5 EUR), inostranstvo DHL (7,5 EUR) | Realizacija kupovine podržana od strane partner kompanije Korisna Knjiga d.o.o


Koje je tvoje mišljenje o knjizi ili autoru? Podeli iskustvo sa ostalim čitaocima!

Ostavi ocenu i pomozi drugima*